Mide bulantısı ve ağrı ile savaşan biberli hipertrofi

Mide bulantısı ve ağrı ile savaşan biberli hipertrofi encefil, acı bir tada ve yemeklerimizi daha ilginç ve savunmamızı daha güçlü hale getirebilecek birçok sağlık yararına sahip iyi bilinen bir köktür. Zencefil veya zencefil bazı şeyleri biraz tatlandırabilir. kahvaltıda, aynı zamanda günün her öğünde. Ayrıca mide bulantısıyla savaşmaktan kas ağrısını azaltmaya kadar birçok sağlık yararı vardır . Zencefil , en iyi kanıtlanmış bulantı önleyici etkisi ile bilinmesine rağmen, vücuttaki

Mide bulantısı ve ağrı ile savaşan biberli hipertrofi
16 Eylül 2020 - 14:39

encefil, acı bir tada ve yemeklerimizi daha ilginç ve savunmamızı daha güçlü hale getirebilecek birçok sağlık yararına sahip iyi bilinen bir köktür.

Zencefil veya zencefil bazı şeyleri biraz tatlandırabilir. kahvaltıda, aynı zamanda günün her öğünde. Ayrıca mide bulantısıyla savaşmaktan kas ağrısını azaltmaya kadar birçok sağlık yararı vardır .

Zencefil , en iyi kanıtlanmış bulantı önleyici etkisi ile bilinmesine rağmen, vücuttaki prostaglandin seviyelerini düşürerek ağrıyla savaşıyor gibi görünüyor .

Bununla birlikte, bazı araştırmalara göre, zencefilin aynı zamanda anti-enflamatuar etkiye sahip olduğu ve kas ağrılarının yanı sıra eklem ağrısından da kurtulduğu görülüyor. Bununla birlikte, zencefilin analjezik ve antiinflamatuar etkilerini belgelemek için daha fazla araştırmaya ihtiyaç vardır.

Aynı zamanda savunmayı güçlendiren ve genellikle tonik içeceklere dahil edilen veya kahvenin yerini alacak bir içecek olarak önerilen bir bitki olarak kabul edilir .
Mide bulantısı ve ağrı ile savaşan biberli hipertrofi

 

Bununla birlikte daha da ilginç olanı, günün herhangi bir öğüne kolayca - diğer süper yiyeceklerden daha kolay şekilde - eklenebilmesidir.

Lezzetlerini arttırmak için meyve ve sebze smoothie'lerine zencefil eklenebilirken, bir tarife bile eklenebilir. Kurabiyeler için.

Zencefilin etken maddesi, yemeğe limonlu ve baharatlı bir aroma verirken, karakteristik baharatlı ve biberli tadına atfedilen zencefildir.


Bu haber 408 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum