Trump eski modelin taciziyle ilgili ifşaatlara yalanlar diyor

Trump eski modelin taciziyle ilgili ifşaatlara yalanlar diyor Amy Doris, Guardian'a Trump'ın ona tuvaletin dışında saldırdığını söyledi Cumhuriyetçi Başkan Donald Trump'ın kampanya personeli, Guardian'daki eski bir modelin 1997 ABD Açık sırasında kendisine cinsel tacizde bulunmakla suçlanan eski bir modele dair haberleri yalanladı . Amy Doris, özel bir röportajda gazeteye verdiği demeçte, Trump'ın o yılki turnuvada iş adamının VIP galerisinde bir tuvaletin dışında ona saldırdığını söyledi.

  • Reklam
Trump eski modelin taciziyle ilgili ifşaatlara yalanlar diyor
18 Eylül 2020 - 00:59

Amy Doris, Guardian'a Trump'ın ona tuvaletin dışında saldırdığını söyledi

Cumhuriyetçi Başkan Donald Trump'ın kampanya personeli, Guardian'daki eski bir modelin 1997 ABD Açık sırasında kendisine cinsel tacizde bulunmakla suçlanan eski bir modele dair haberleri yalanladı Amy Doris, özel bir röportajda gazeteye verdiği demeçte, Trump'ın o yılki turnuvada iş adamının VIP galerisinde bir tuvaletin dışında ona saldırdığını söyledi. Doris o zamanlar 24 yaşındaydı .Dilini boğazıma soktu ve onu ittim. Kadın bu röportajda, " Sonra bana daha sıkı sarıldı ve elleri her yerde, kalçamda, göğüslerimde, sırtımda, her yerdeydi " dedi.

ABD başkanının personeli bu iddiaların doğru olmadığını söyledi.

İddialar tamamen yanlış. Trump'ın kampanyasının hukuk danışmanlarından Jenna Ellis, " Guardian'ı bu dayanaksız hikayenin kötü niyetli yayınından sorumlu tutmak için mevcut tüm yasal yollara bakacağız, " dedi.

Gazete, yazdığı gibi Doris tarafından kendisine verilen ve genç kadını Trump'la birlikte gösteren fotoğraflar yayınladı. Ayrıca, olay hakkında Doris'in konuştuğu birçok kişiyle röportaj yaptı. Gazeteye bölüm günü turnuva biletinin yanı sıra Trump'la birlikte toplam altı fotoğrafını verdi.

Bu haber 918 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum