• -----Sponsorlu Bağlantılar-----

Yeni okul yılı, yeni zorluklar 

Koronavirüsü, okul toplumunda da varlığını hissettirdi! Ancak bu yıl ebeveynlerin ve öğrencilerin sağlıkları için bir müttefiki var- Kim olduğunu öğrenin.

  • Reklam
Yeni okul yılı, yeni zorluklar 
15 Ekim 2020 - 15:48 - Güncelleme: 15 Ekim 2020 - 16:48

Yeni bir okul yılı başladı! ve bu yıl, covid-19 salgını nedeniyle farklı 

Yeni coronavirüs toplumda yayılmasını kontrol altına almak için alınan kısıtlayıcı önlemler nedeniyle çocuklardan uzun bir devamsızlıktan sonra okul ortamına yeniden girmeleri isteniyor. Okul ortamı artık öğrencilerin ve öğretmenlerin sağlığını sağlamak için başka kurallarla çalışmaktadır.

 

 Covid-19 salgını, hepimiz için her şeyden önce insan mallarından birinin en değerli sağlık olduğunu hatırlamamız için bir fırsattır.

 

 İyi hal hijyeni  mesafeyi korumak ve maske kullanmak, okul topluluğunu yeni korona tamamen  korumaya candan asla emin olamayız.Çünkü o bir çocuk çocukluk genellikle dikkatsizlik ile karakterizedir!

 

Ancak, yeni okul olan ulusal sigorta yarattığı zorluklarla yüzleşmede “müttefikimiz” olabiliriz.

 

Milli sigorta çocuk programı hayatının her aşamasında çocuğun ihtiyaçları ve bunları günlük hayatı altüst edebilir  geleceği, öngörülemeyen olayların önünde durmaya izin vermez.

 

Aslında,bu yıl ulusal sigorta bir poliçe sağladığından, gerçekten müttefiki bütün aile taşımaktadır Tam sağlık sözleşme yapmak, moleküler tespiti testi düşük maliyetle için.

 

Böylece  de sizi Dünya Sağlık Örgütü'ne göre en geçerli tek dolan koronavirüs moleküler tespit testinin yüksek maliyetinin yükünden kurtarır ve minimum katılımınızı bu testtin kapsamı tığımı olan tam sağlık sigorta poliçeniz aracılığıyla size sunar maliyette.

 


Bu haber 1657 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ayşe sidal
    10 ay önce
    Bugün okula sınava gitti kızım. Anne kimse dikkat etmiyordu. Okula giren çikan belli değildi dedi.insallah bu sınav yüzünden artış olmaz salgın